Cześć Kochani!

Chcieliśmy podzielić się z Wami ważnym artykułem opublikowanym na portalu NaOstro.info, dotyczącym innowacyjnej inicjatywy Gminy Bałtów, która może uratować życie wielu mieszkańcom. 🌟

Pudełko Życia – małe pudełko, wielka pomoc!

Gmina Bałtów wprowadziła nową usługę, która z pewnością zasługuje na uwagę. Chodzi o “Pudełko Życia”, dedykowane osobom samotnym, powyżej 65 roku życia, z niepełnosprawnościami lub mającym problemy ze zdrowiem. To małe pudełko może okazać się kluczowe w chwili, gdy ratownicy medyczni potrzebują szybkiego dostępu do informacji o stanie zdrowia danej osoby.

👉 Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą to przedsięwzięcie!

Jak możesz skorzystać?

Jeśli mieszkasz w Gminie Bałtów i spełniasz kryteria (powyżej 65 roku życia, osoba niepełnosprawna, mająca problemy ze zdrowiem lub samotna), możesz odebrać “Pudełko Życia” w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Wystarczy dokonać zgłoszenia osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem członka rodziny.

📞 Numer telefonu do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bałtowie: 41 264 10 08 wew. 30.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Jako producent pudełek, z dumą uczestniczymy w tej wartościowej inicjatywie. Wspólnie dbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych najbliższych oraz społeczności lokalnej.

Dowiedz się więcej i bądź gotowy na wszelkie ewentualności!

#Bezpieczeństwo #InicjatywaSpołeczna #PudełkoŻycia #GminaBałtów #WspólnaTroska

Skip to content