Kontakt

Wyślij zapytanie ofertowe

Poniżej znajduje się formularz zapytania ofertowego. Wypełnij go, a odezwiemy się z wyceną Twojego zamówienia. Jeżeli jednak wolisz skontaktować się telefonicznie lub mailowo:

  Dane kontaktowe

  Wybierz zestaw

  Jaki zestaw pudełek życia Cię interesuje?

  Wybierz ilość pudełek w zestawie

  * W przypadku wybrania zestawu 3 lub 4, minimalna ilość zamówienia wynosi 5 000 szt.

  Dołącz plik

  Jeżeli chcesz by na projekcie znalazło się Twoje logo lub loga, dołącz plik do zapytania. Jeżeli masz kilka plików spakuj je w pliku ZIP

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż: administratorem danych jest VIS-MEDIA Grzegorz Kamiński, Iwona Kamińska s.c. Dane podawane w formularzu przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia informacji zwrotnej osobie wypełniającej formularz. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy VIS-MEDIA s.c. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie usprawiedliwiony interes administratora danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia przez VIS-MEDIA s.c. informacji zwrotnej. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia korespondencji związanej z wypełnieniem formularza oraz prowadzenia czynności związanych z treściami i danymi przekazanymi w formularzu, przez osobę, której dane dotyczą. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza obecnie obowiązujące przepisy prawa krajowego oraz przepisy unijnego rozporządzenia RODO. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będę profilowane. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności Google i Warunki korzystania z usługi.

  Skip to content